Manikür Pedikür Tozu

Body's Vital Natural El & Ayak Bakım Banyosu

İçeriği:

Body’s Vital Natural  ayak banyosu içerdiği doğal mineraller ve aromatik yağlar  ile ayak ve ayak derisinin temizlenmesini ,bakımını ve dezenfeksiyonunu sağlar. Antiseptik içeriği sayesinde koku üreten ortamlarda üreyen bakterilerin oluşmasını engeller. Body’s Vital Natural ayak banyosu doğal ve faydalı aktif özlerden bitkisel olarak üretilmiştir.

 

Etki mekanizması:

Yorgun ayaklara zindelik verir. Sert nasırlardan ve ölü derilerden kısa zaman içerisinde, kurtulmanıza yardımcı olur. Yorgun ve ağrıyan ayaklarda ferahlık ve ayak derisine esneklik kazandırır. Body’s Vital ayak banyosu nem dengesini dengeleyerek ayaklarda koku oluşmasını önler. Terlemenin doğal sürecini bozmadan, kötü kokuların oluşmasını engeller.

 

Neden Tercih Edilmeli:

Problemli olsun olmasın normal ayaklarda hijyen amaçlı olarak önerilir,içeriği ayağın rahatlamasını sağlayan tedavi edici aromatik doğal yağlar sayesinde, stres ve yorgunluğa karşı savaşır, ayaklarınızın gerginliğini alır, cilde ve ayağınıza, yumuşaklık ve esneklik sağlar.

 

Kullanım şekli:

Body’s Vital  ayak banyosunun kullanımı üşüyen ayaklarda ılık su ile yanan ayaklarda soğuk su ile kullanılması gerekmektedir. 1 çorba kaşığı granül parçacıklarını 2 litre suda eritiniz. Bu su da ayaklarınızı ayak bileğinize kadar 15-20 dakika dinlendiriniz. Ayaklarınızda aşırı deri kalınlığı ve nasır oluşumu varsa ürün miktarı 2 katına çıkartabilirisiniz.

 

Saklama koşulları (uyarılar/önlemler):

Çocukların ulaşamayacakları yerde ambalajında ve 25 °C nin altındaki oda sıcaklığında saklayınız. Açık yaralara uygulanmaz. Göz ve mukozalara bulaşması halinde bol su ile yıkanmalıdır.

 

 Kullanım Alanları:

Ayak kokusu

Ayak ağrıları

Ayak terlemesi

Ayaklarda baskı yerlerinde kızarıklık

Ayak yorgunluğu

Ayak derisi kalınlaşmaları

Ayak derisinde renk değişimi

Ayakta kabarcıklar

Ayak derisi kuruluğu

Ayak topuklarında yarıklar

Ayakta kepeklenme

Ayak derisi gerginlikleri

Ayakta kaşıntı

Ayak derisinde çatlamalar

Ayakta kızarıklık

Ayakta sulanmalar

Ayakta yanma (soğuk su ile)

Ayakta küçük yaralanmalar

Ayak üşümesi (ılık su ile)

Ayakta şişkinlikler

Ayakta nasır oluşması

Parmak aralarında kaşıntı ve sulanma

Tırnakta şekil ve renk değişiklikleri, kırılma ve ufalanmalar


Markanıza Fason Üretim Yapılır...

El Ayak Bakım Tozu Çilek 500gr
El Ayak Bakım Tozu Orkide 500gr
El Ayak Bakım Tozu Okyanus 500gr
El Ayak Bakım Tozu Mango 500gr