Aromaterapi Masaj Yağı

MASAJ YAĞLARI;

Vücuda yapılan masajın faydasını arttıran ve vücuda yumuşaklık sağlayan etkisi vardır. İçeriğindeki etkili maddeler ve vitaminler, cildi besler ve kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Cilt üzerinde kalıcı bir yumuşaklık etkisi ve kokusu vardır. Muhtelif esans alternatifleri bulunmaktadır.

 

Peace a quite (Ağrı giderici) ; Susam yağı,Defne yağı,Badem yağı,Soya yağı,Melisa esansı

 Susam yağı kuvvetli bir yağdır. Vücudu güçlendirir. Susam yağı , cildi besler. E vitamini, protein, mineral ve amino asitler içerir.

Defne yağının  hafif bir uyuşturucu ve yatıştırıcı etkisi vardır. Badem yağı;protein, vitamin ve mineraller açısından zengindir.

Melisa yağı; yatıştırıcı ve canlandırıcı bir yağ , duygusal blokların kişinin acı çekmesinde etken olduğu durumlarda faydalı bir ilaçtır. Acı içindeki kişiler bu yağ ile olumlu bir bakış açısı kazanabilirler.


Anti Celulite (Selülit);Susam yağı, Badem yağı,Mandalina yağı,Limon yağı,Greyfurt yağı,Portakal yağı,Kekik yağı

Bitki özlerinden oluşan yağlar sorunlu bölgeye masaj yaparak  uygulandığında , o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır.

Bu uygulama iki günde bir defa yapılmalıdır. 6 ay düzenli olarak kullanılması gereken bu yağın, selülite kalıcı çözüm sağladığı ifade ediliyor 


Relax (Rahatlama) ;Susam yağı, Badem yağı,Lavanta yağı,Yasemin yağı,Mandalina yağı ,Orkide esansı


Susam yağı kuvvetli bir yağdır. Vücudu güçlendirir. Susam yağı , cildi besler. E vitamini, protein, mineral ve amino asitler içerir

Lavanta düzenleyici bir yağdır. Bir moddan diğerine atlayan duyguları dengeler, endişe, panik ve histeriyi yatıştırırken depresyon ve halsizlik durumlarında kişiye canlılık sağlar. Rahatlatıcı,yatıştırıcı antiseptik özelliğe sahiptir.

Yasemin yağı özellikle kuru ciltler için uygundur.


Fresh (Canlandırıcı ); Badem yağı,Susam yağı,Avokado

yağı,Bergamot,Lemon,Sandal ağacı  yağı


Susam yağı kuvvetli bir yağdır. Vücudu güçlendirir. Susam yağı , cildi besler. E vitamini, protein, mineral ve amino asitler içerir. Badem yağı;protein, vitamin ve mineraller açısından zengindir.Avakado yağı özellikle kuru cilt tipi için uygundur. A, B, D, E vitaminlerini içerir.Bergamot yağı ,moral yükseltici ve sakinleştirici dir.,Limon yağı  , enerji verir,ruhu canlandırır.Sandal ağacı yağı; dinginlik verir.Vücudu canlandırır.

 

Markanıza Fason Üretim Yapılır...

Masaj Yağı Kavun & Orkide