Saç Ekimi Sonrası Şampuanı

HAİR VİTAL SAÇ EKİMİ SONRASI SAÇ BAKIM ŞAMPUANI


Saç Ekimi gibi önemli ve zahmetli bir işlem yaptınız. Onları korumak, daha kaliteli hale getirmek, çabuk ve sağlıklı çıkmasını sağlamak, varolan tüyleri canlandırmak için hastalarınıza  tavsiye ve önerilerde bulunmak sizin elinizde….


Hair Vital Şampuan saçınıza ve cildinize zararlı olabilecek kimyasal maddelerden arındırılmış ve saç ekim sonrası bakımı olarak içinde kullanılan özler  ile zenginleştirilmiş formülüyle sıradan şampuanlardan farklı ,saçı temizleme ötesinde etkilere sahiptir.

Saç derinizin ,doğal savunma sisteminin güçlenmesini ve daha  canlı görünmesini sağlar.


Zararlı olduğu kanıtlanmış veya şüphe edilen SLS (Sodıum Laurent Sulfate) SLES (Sodıum Lauryl Ether Sulfate) Paraben,tuz ,boya,parfüm içermez.Bunları içeren  şampuanlar  saçın florasını bozar,saçın direnme yeteneğini  zayıflatır, saçta kırılmalar  artar ve yeni çıkan saçlarda zarar görür.

İçeriğinde bulunan Lavanta Özü (Lavandula Angustifolia Extract); saç köklerini güçlendirerek koparak dökülmeleri azaltması ,saç dökülmesine neden olan alopesi için doğal bir tedavi yöntemidir.Lavanta özü ; saçların uzamasının yanı sıra, saç derisindeki   sorunların rahatlatılmasında  kullanılır.Aynı zamanda antiseptik özelliği vardır.

 

Sarımsak  Özü (Allium Sativum Extract); İçeriğindeki antibakteriyel bileşenler ,kalsiyum ve vitaminlerle saç dökülmelerini engeller.Saç derinizde kan akışını arttırarak  saç köklerinin daha fazla oksijene kavuşmasına,dolayısıyla güçlenmesine katkıda bulunur.Hair Vital Saç Ekimi Sonrası Şampuan ile düzenli olarak saçlarınızı yıkadığınız zaman birkaç hafta sonra saçlarınızın daha güçlü,hacimli ve doğal parlaklığını fark edeceksiniz.

Sarımsak Özü ; saç oluşumunu destekler,saçların zayıfladığı bölgelerde tekrar saç çıkmasını sağlar.Selenyum,E,C ve B1 vitaminlerini içeren sarımsak özellikle saçları besler ve kolojen üretimini arttırır.

 

Defne (Laurus Nobilis Extract)Yaprağı Özü; saç köklerini ve kafa derisini  besler. Saç tellerini güçlendirir. Kepeklenmeyi azaltır.

Defne yağı , çok güçlü antioksidan etkiye sahiptir. Bu sayede cildi rahatlatan  bir özelliğe sahiptir.Saçların ,gür,parlak ve canlı bir yapıya kavuşmasını sağlar.


Isırgan Otu  Özü  (Urtica Dioica Extract);  en çok genetik saç dökülmelerinde etkilidir. Bu bitkinin içerisinde bulunan maddeler genetik, erkek tipi saç dökülmesine neden olan DHT’ye baskı yaparak, saç dökülmesine karşı koyar.Isırgan Otu Ekstratı nın en büyük özelliği kepeklenmeyi önlemesidir.

 

Zeytinyağ Özü (Olea Europaea  Extract): Zeytinyağının içinde bulunan linoleik asit, oleik asit, palmitik asit,alfa-tokoferol, E vitamini, fenolik maddeler, C vitamini, çeşitli minareller saç ve saç dibi derisindeki dermatolojik sorunları rahatlatmaya  yardımcı olur. Saç dibi epiderması ve saç hücrelerinde yenilenme sağlar.

Zeytinyağı özü , içinde bulunan oleiprine saç hücrelerinin genç kalmasını sağlar, bu hücreler yenilenir ve canlanır. Sürekli ve düzenli kullanıldığında, zayıflamış saç kökü hücrelerini canlandırır, saç dökülmesi ve seboreik dermatit  etkilidir.Zeytinyağı Özü ,kuru ve mat saçların yağ-su dengesini düzenler ve saçın normalleşmesini sağlar

Saç hücrelerinin içinde yer alan doğal saç özü sıvısının yağ-su dengesini düzenleyerek saçların parlak ve dinamik bir görünüm kazanmasını sağlar.


Bal Özü (Mel Ekstract) : Bal saçın uzaması üzerinde tek başına etkili değildir ancak çok iyi bir doğal nemlendirici olduğundan saçın sağlıklı uzamasına katkıda bulunabilir. Balın saça diğer faydaları ise; yıpranma nedeniyle zayıflayan saç köklerini güçlendirmesi ve tahriş olan saç derisini sakinleştirmesidir.


Panthenol;B Vitamininin bir formu olan panthenol,saç telini  içeriden  ve dışarıdan güçlendirici  görev yapar.Saç köklerini güçlendirir.  Uzun süre dayanan nemlendiricidir, saçı zarar görmekten korur, kalınlaştırır, matlığını ve parlaklığını düzeltir.

 

Markanıza Fason Üretim Yapılır...


Saç Ekimi Sonrası Günlük Bakım Şampuanı 250ml.
Saç Ekimi Sonrası Günlük Bakım Şampuanı 250ml.