Hakkımızda


 İzmir'de kurulmuş olan Body’s Vital markalı  Natural Hand Made Butikürünlerin üretimi ile kozmetik sektöründeki yerini almıştır. Body’s Vital   kozmetik sektöründeki beklentileri tam olarak karşılayan,sürekli gelişim felsefesine inanmış,kalite ve insan sağlığını önemseyerek müşterilerinin  tercih ettiği bir markadır.Ürün sahamız Naturel Kozmetik standartlarına uygun olup Sağlık Bakanlığı  Ürün  Güvenlik Değerlendirme Raporları   doğrultunda bildirimleri yapılmıştır.

Body’s Vital müşteri memnuniyeti başta olmak üzere ,sizelere doğal kozmetiği en uygun ve kaliteli şekilde sunmaktan onur duymaktadır.

 

Misyon


 

Body’s Vital  Naturel Kozmetik olarak önceliklerimiz;

Müşterimizin  Memnuniyeti,

Çalışanlarımızın  Mutluluğu,

Yapıcı İşbirlikleri,

Kalite odaklı Çevre ve Topluma Saygıdır.

Body’s Vital yenilikleri takip ederek, değişimlere  açık ,kaliteli ürünleri ekonomik olarak tüketiciye sunmak üzere müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, talep ve isteklerini en hızlı ve kaliteli olarak sağlamaktadır.

 

Vizyon


Kozmetikler yaşam kalitemizi arttırır.

Yaşamımızda yoğun tempo, yaşam stresi, iklim ve hava koşullarının etkileri   doğal kozmetik ürünleri ihtiyaç haline getirmektedir.

Kişisel Bakım Ürünleri,Saç Bakım Ürünleri ,Vücut Bakım Ürünleri ve  El &Ayak Bakım Ürünleri  dünyanın her yerinde bilinçli kozmetik tüketicilerinin kendilerini daha iyi ve canlanmış hissetmelerini sağlar.

Kozmetikler görünüşümüzün kalitesini arttırırken, kişinin kendine olan güveninin artmasını da sağlar.

 

Body’sVital Doğanın sunduğu güzellikleri sizlere en iyi şekilde yansıtmak ve sahip olduğu üretim ,planlama ve dağıtım becerilerini geliştirerek kurumsal ve kalıcı kuruluş olarak en iyi şekilde hizmet vermek üzere vardır.

Hedefimiz; Body’sVital  markasının Türkiye’deki satış payını %60 arttırarak ,tüm dünyaya açılmasını sağlamaktır.