El & Ayak Bakım Peeling

İçeriği:

Hoş kokulu Body’s Vital Natural Peeling, içerisindeki doğal ölü deniz ve deniz  tuzu zerrecikleri sayesinde peeling  yaparak, ayağı nasırlardan nazikçe arındırıyor, aynı anda içerisindeki bitkisel ekstralarla ve aromatik bitkisel yağlar (portakal yağı, badem yağı, kayısı yağı, soya yağı,avokado yağı vs.) ayağınızın formda kalmasını sağlar. Body’s Vital Natural Peeling  doğal ve faydalı aktif özlerden bitkisel olarak üretilmiştir.

 

Neden tercih edilmeli:

 Body’s Vital Natural Peeling sağlıklı deri tabakasına zarar vermeden ölü deriyi atmak için üretilmiş bir üründür. Ayak bakımı için gerekli olan mineralleri içerisindeki natürel tuz sayesinde alır ve ayağa zindelik ve yumuşaklık kazandırır. Ölü deniz  tuzu ile temel yağlar içeren bu ürün, kuru çatlamış,  ayaklara topuklara, dizlere ve dirseklere uygulanabilir. Peeling esnasında ayaklardaki ölü ve sert derilerden kurtulurken, içerisindeki aromatik ve bitkisel  yağlar (portakal yağı, badem yağı, kaysı yağı, soya yağı vs.) ayağınızın formda kalmasını sağlar. Aroma terapik yağlarla birlikte cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Ölü derileri yavaşça soyar, aynı zaman da deriyi ve tırnakları besler, nemlendirir ve korur. Anında pürüzsüz ve sağlıklı görünüm sağlar. Ayaklarımıza pedikür yapmak yada diz ve topuk dirsek gibi sertleşmiş çatlamış sorunlu bölgelerinizin sürekli yumuşak ve bakımlı olmasını sağlar. Kazımaya veya acıtarak ponzalamaya gerek kalmadan sağlıklı ayaklara kavuşmanızı sağlar. İyi görünümlü ve mükemmel ayaklara kavuşmanızı sağlayacak bitkisel ve sağlıklı bir adımdır.

 

Etki mekanizması:

Body’s Vital Natural Peeling, ayak ve ellerinizdeki ölü ve sert derilerden, nasırlardan, kötü görünümden kurtulmanızı sağlar. Uzun süren işlemlere başvurmadan yumuşak ve güzel görünümlü el ve ayaklara sahip olmanızı sağlar. Mineral tuzlar bitki ve yağ özlerinin bir karışımıdır. Cildi yumuşatmaya ve onarmaya yardımcı olur. Ayak tırnak yatağındaki etlerin (cuticula'nın) kolayca temizlenmesini sağlar. Body’s Vital Natural Peeling uygulamadan sonra kan dolaşımını hızlandırarak ayak derisinin ve tırnak yatağını saran etlerin (cuticula) nemli ve esnek kalmasını sağlar. Sert nasırlardan ve ölü derilerden kısa zaman içinde, zahmetsizce kurtulmanıza yardımcı olur.