Saç Ekimi Sonrası Saç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Saç Ekimi Sonrası Saç Bakımı


Saç ve saçlı derideki muhtemel sorunların giderilmesi saç ve saçlı derinin ihtiyacı olan aktif maddelerin temini. Doğal atıklar ve dış etkenlere bağlı kirliliğin temizlenip daha canlı ve sağlıklı saçlara kavuşmak. Saç ve saçlı derinin doğal dengesini korumak. Saç dökülmesini durdurmak için saç bakımı uygulanmaktadır. Sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen herkese uygulanabilir. Ayrıca saç ekimi öncesinde ve sonrasında uygulandığında saç ekimi ve bakım birbirini olumlu etkilemekte ve sonuçlar mükemmel olmaktadır.

 

Saç Ekimi Sonrası Body’sVital Natural Cosmetic Serisi olan HAİR VİTAL Saç Ekimi Sonrası Ürünleri ile Operasyondan 3 gün sonra ilk kez saçınızı yıkayabilirsiniz. Önerilen HAİRVİTAL Saç Ekimi Sonrası Nemlendiricili Bakım Losyonu ve HAİRVİTAL Saç Ekimi Sonrası Günlük Bakım Şampuanı ile yaklaşık 15 gün süreyle günde 1 yada 2 defa saçınızı yıkamalı ve ekim alanına normal masaj hareketini yapmamaya dikkat etmelisiniz.15 gün sonrasında en az 6 ay süreyle ürünleri kullanmalısınız.

 

Saç ekimi yapılan bölgeye HAİRVİTAL Saç Ekimi Sonrası Nemlendiricili Bakım Losyon sürülecek ve 15 dakika beklenecektir. 15 dakika içerisinde HAİRVİTAL Saç Ekim Sonrası Nemlendiricili Losyon cilt tarafından emilir ve ciltte yumuşama sağlanır. HAİRVİTAL Saç Ekimi Sonrası Günlük Bakım Şampuanı ile ense bölgesi normal yıkama hareketleri ile dikiş alanıda dahil olmak üzere itina ile yıkanır. Ekim bölgesi yumuşak hareketlerle şampuanlanır. Tüm bu yıkama hareketleri tamamlandıktan sonra uzun süre durulanır.HAİRVİTAL Hair Sprey saç derinize 5 kez günde 3 defa sıkarak,masaj yaparak saçlarınıza uygulayınız. Saçlarınızı doğal kuruttuktan sonra dikkatlice tarayınız. Saç kurutma makinesi kullanmanız gerekiyorsa, 5 günden sonra soğuk hava üflemesiyle kullanabilirsiniz.